Doček za Emu Bajrić – nepobjedivu ljepoticu u ringu

Bišćanka Ema Bajrić,  osvajačica Evropskog kupa, višestruka državna šampionka osvojila je naslov svjetske prvakinje u kickboxingu i tako ušla u istoriju BiH kickboxinga kao prva takmičarka koja je objedinila Europsku i Svjetsku titulu.

Ona je u Lido di Jesolu u okviru WAKO Svjetskog juniorskog prvenstva u kickboxingu nakon pobjede nad predstavnicom Srbije, Sandrom Savatić, nastupila u finalu i nakon lavovske borbe protiv predstavnice Turske osvojila naslov svjetske prvakinje.

Ema u nedjelju, 23.09.2018., dolazi u svoj Bihać, te povodom njezina dolaska rodbina, prijatelji i sugrađani  na Trgu u Bihaću u 16:00h organizuju doček.

Podsjećamo, članica KBS Favorit BH, Ema je aktuelna europska prvakinja i bila je jedan od favorita kickboxing reprezentacije Bosne i Hercegovine za osvajanje medalje na ovom Svjetskom šampionatu.

Okupimo se u što većem broju i zajedno dočekajmo svjetsko zlato i našu nepobjedivu ljepoticu!